Kawucha

Serwis

Postaw na firmę z doświadczeniem!

Regularny przegląd i serwis urządzeń to klucz do ich sprawnego i efektywnego działania. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pozwoliły stworzyć miejsce, w którym sprzęt otrzymuje drugie życie i na nowo zapewnia najwyższy komfort domownikom. 

Nasze usługi

Dokonujemy diagnostyki, naprawy i wymiany urządzeń, tak byś mógł na nowo wykorzystywać możliwości urządzeń zamontowanych w Twoim domu czy biurze. Oto usługi, w których specjalizują się nasi pracownicy. 

Klimatyzacja 

Niesprawna klimatyzacja pozbawia Cię wszystkich korzyści: chłodzenia, ogrzewania, osuszania, nawilżania, a także oczyszczania. Nawet wysokiej klasy urządzenia po długim użytkowaniu mogą ulec awarii. Nasz serwis klimatyzacji przychodzi wówczas z pomocą, by zamontowany sprzęt na nowo spełniał Twoje potrzeby i oczekiwania. 

Wentylacja 

Powodów, dla których serwis wentylacji może okazać się koniecznością, jest wiele. Zwiększenie kosztów wynikających z braku sprawnej redukcji wykorzystania energii, zanieczyszczone powietrze, które w konsekwencji może prowadzić do problemów zdrowotnych czy nawet zwiększone ryzyko pożaru to zaledwie kilka skutków, których rzetelnie pozbywamy się dla naszych klientów. 

Rekuperacja 

Przywykłeś już do doskonałej jakości powietrza w swoim domu? Aby urządzenie działało bez zarzutu, niezbędny jest regularny przegląd a w razie konieczności naprawa lub wymiana poszczególnych części eksploatacyjnych. Serwis rekuperacji to usługa obejmująca szeroki zakres działań, których celem jest przedłużenie żywotności urządzenia i utrzymanie właściwego poziomu oraz jakości filtracji powietrza w Twoim domu. 

Pompy ciepła 

Zdecydowałeś się na ekologiczne rozwiązanie w swoim domu w postaci pompy ciepła? Pamiętaj, że mimo niskiej awaryjności, urządzenie powinno przechodzić regularny serwis pompy ciepła, który zapewnia bezawaryjną eksploatację. W naszej firmie pracują uprawnieni specjaliści, którzy wykorzystują jedynie oryginalne części zamienne producenta lub części przez niego dopuszczone. 

Powiedz nam więcej o swoim projekcie

Zrealizujemy Twoje marzenia!