Montaż rekuperacji

Rekuperacja to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, która umożliwia kontrolowanie ruchu powietrza nawiewanego i usuwanego z pomieszczeń oraz jego parametrów. Dzięki temu powietrze w pomieszczeniu jest zawsze świeże, ma określoną temperaturę i poziom wilgotności, w związku z czym przekłada się na zapewnienie odpowiednich warunków do pracy i wypoczynku niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz.  

Dlaczego montaż rekuperacji się opłaca?

Nie każda wentylacja mechaniczna jest wyposażona w rekuperator. Rekuperacja stanowi alternatywę, z której możemy skorzystać lub nie. W praktyce montaż rekuperacji przekłada się na oszczędności w zakresie ogrzewania nieruchomości – rekuperator odzyskuje ciepło z zanieczyszczonego powietrza usuwanego z pomieszczeń – oraz jeszcze lepsze parametry użytkowe nawiewanego powietrza. Dzięki specjalnym filtrom rekuperator oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń i alergenów, co stanowi znaczną przewagę wentylacji mechanicznej nad tradycyjnym wietrzeniem za pośrednictwem otwierania okien. W sezonie letnim filtry rekuperacji dbają o to, żeby w naszym domu nie znalazły się pyłki roślin, w sezonie grzewczym oczyszczają powietrze z niepożądanych cząstek stałych.  

Montaż rekuperacji – Warszawa

Marka KaWuCha specjalizuje się w montażu rekuperacji w obiektach budowlanych zlokalizowanych na terenie miasta Warszawa i okolicy. Montaż rekuperacji przeprowadzamy w obiektach już eksploatowanych oraz nieruchomościach wznoszonych. Zajmujemy się również modernizacją wentylacji mechanicznych i wzbogacaniem systemów o zalety rekuperacji. Montaż rekuperacji wykonujemy w obiektach mieszkalnych, użytkowych i przemysłowych, współpracując w tym zakresie z indywidualnymi inwestorami, przedsiębiorstwami i organizacjami. Klientów zainteresowanych wykonaniem montażu rekuperacji zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najodpowiedniejszego rekuperatora tak, aby powietrze w obiekcie było zawsze świeże i czyste.

Zrealizujemy Twoje marzenia!

Powiedz nam więcej o swoim projekcie