KaWuCha

Montaż rekuperacji

Rekuperacja to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, która umożliwia kontrolowanie ruchu powietrza nawiewanego i usuwanego z pomieszczeń oraz jego parametrów. Dzięki temu powietrze w pomieszczeniu jest zawsze świeże, ma określoną temperaturę i poziom wilgotności, w związku z czym przekłada się na zapewnienie odpowiednich warunków do pracy i wypoczynku niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz.

Dlaczego montaż rekuperacji się opłaca?

Nie każda wentylacja mechaniczna jest wyposażona w rekuperator. Rekuperacja stanowi alternatywę, z której możemy skorzystać lub nie. W praktyce montaż rekuperacji przekłada się na oszczędności w zakresie ogrzewania nieruchomości – rekuperator odzyskuje ciepło z zanieczyszczonego powietrza usuwanego z pomieszczeń – oraz jeszcze lepsze parametry użytkowe nawiewanego powietrza. Dzięki specjalnym filtrom rekuperator oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń i alergenów, co stanowi znaczną przewagę wentylacji mechanicznej nad tradycyjnym wietrzeniem za pośrednictwem otwierania okien. W sezonie letnim filtry rekuperacji dbają o to, żeby w naszym domu nie znalazły się pyłki roślin, w sezonie grzewczym oczyszczają powietrze z niepożądanych cząstek stałych.

Montaż rekuperacji – Warszawa

Marka KaWuCha specjalizuje się w montażu rekuperacji w obiektach budowlanych zlokalizowanych na terenie miasta Warszawa i okolicy. Montaż rekuperacji przeprowadzamy w obiektach już eksploatowanych oraz nieruchomościach wznoszonych. Zajmujemy się również modernizacją wentylacji mechanicznych i wzbogacaniem systemów o zalety rekuperacji. Montaż rekuperacji wykonujemy w obiektach mieszkalnych, użytkowych i przemysłowych, współpracując w tym zakresie z indywidualnymi inwestorami, przedsiębiorstwami i organizacjami.

Klientów zainteresowanych wykonaniem montażu rekuperacji zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najodpowiedniejszego rekuperatora tak, aby powietrze w obiekcie było zawsze świeże i czyste. 

0 +

Zrealizowanych projektów

0 %

Zadowolonych klientów

0 +

Nagród i wyróżnień

0 +

Milionów roboczogodzin

Główne powody, aby z nami współpracować

Doświadczenie

Wszyscy nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, w tym w naszej firmie!

Niestandardowe rozwiązania

Niezależnie od tego, jakie zadanie przed nami postawicie, jesteśmy pewni, że damy radę!

Tempo pracy

Nigdy nie spędzamy więcej czasu na żadnym projekcie, niż jest to niezbędnie konieczne!

Atrakcyjne ceny

Ważne jest wydawanie pieniędzy, zatrudniając nas, cena będzie uczciwa i zrównoważona!

Powiedz nam więcej o swoim projekcie

Zrealizujemy Twoje marzenia!