Montaż klimatyzacji

Systemy klimatyzacji powoli stają się standardem – nie tylko w budynkach biurowych czy komercyjnych, ale także w domach jednorodzinnych, apartamentach i mieszkaniach. Na rosnącą popularność instalacji tego typu wpływa m.in. coraz większa opłacalność inwestycji, determinowana malejącymi cenami i zwiększającą się wydajnością urządzeń klimatyzacyjnych. Montaż klimatyzacji to więc coraz częściej nie luksus i fanaberia, a rozsądny wybór. Prawidłowy dobór urządzeń i profesjonalnie wykonana instalacja to sposób na to, aby cieszyć się komfortem termicznym w pomieszczeniach przez cały rok bez ponoszenia ogromnych kosztów.

Profesjonalny montaż klimatyzatorów w domu i firmie

Instalacja klimatyzacji jest dość skomplikowanym zadaniem, niezależnie od rodzaju i rozmiaru pomieszczeń, w których się ją wykonuje. System składa się z wielu elementów i wykorzystuje nieobojętne dla środowiska substancje, dlatego prace powinny być wykonywane przez wykwalifikowanego fachowca. Dodatkowo prawidłowo przeprowadzony montaż klimatyzatorów to pewność dotycząca oczekiwanej efektywności instalacji i prawidłowego działania jej komponentów oraz możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy w ramach serwisu gwarancyjnego.

Fachowy montaż klimatyzacji obejmuje umocowanie i połączenie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej, wykonanie niezbędnych przewiertów, odprowadzenie skroplin, podłączenie do instalacji elektrycznej (istniejącej lub doprowadzonej), sprawdzenie szczelności systemu i uruchomienie urządzeń. W ramach usługi może być konieczne także wykonanie innych prac, w zależności od uwarunkowań budynku i pomieszczeń oraz wybranych urządzeń.

Montaż klimatyzacji – oferta KaWuCha

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi w zakresie montażu klimatyzacji w domach, biurach, mieszkaniach, pomieszczeniach komercyjnych i nie tylko. Usługami obejmujemy miasto Warszawa i okolice. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, dzięki czemu możemy podjąć się realizacji każdego zlecenia. Ogromne doświadczenie w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa daje nam zaś przewagę nad konkurencyjnymi wykonawcami podobnych usług. Prowadzimy ponadto dystrybucję urządzeń najlepszych marek – m.in. Samsung, LG, Fujitsu, MDV, Daikin. Szeroki wybór produktów o różnej wydajności i przeznaczeniu pozwala na wybór najkorzystniejszych rozwiązań do każdego wnętrza. Bez względu więc na to, czy potrzebna Państwu klimatyzacja do biura, domu czy mieszkania, jesteśmy w stanie zaoferować odpowiedni system. Nasza oferta obejmuje:

  • profesjonalny montaż klimatyzatorów,
  • sprzedaż nowoczesnych urządzeń wysokiej klasy,
  • atrakcyjne ceny usług i sprzętu,
  • gwarancję na wykonane usługi i zakupiony sprzęt,
  • pomoc przy wyborze najodpowiedniejszych urządzeń do klimatyzacji,
  • usługi serwisowe i konserwacyjne – naprawy i czyszczenie klimatyzacji.

Każdemu klientowi gwarantujemy takie samo zaangażowanie i pełną rzetelność. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, jeśli mają Państwo pytania na temat montażu klimatyzatorów lub inne wątpliwości związane z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy!

Zrealizujemy Twoje marzenia!

Powiedz nam więcej o swoim projekcie