KaWuCha

Montaż klimatyzacji

Systemy klimatyzacji powoli stają się standardem – nie tylko w budynkach biurowych czy komercyjnych, ale także w domach jednorodzinnych, apartamentach i mieszkaniach. Na rosnącą popularność instalacji tego typu wpływa m.in. coraz większa opłacalność inwestycji, determinowana malejącymi cenami i zwiększającą się wydajnością urządzeń klimatyzacyjnych. Montaż klimatyzacji to więc coraz częściej nie luksus i fanaberia, a rozsądny wybór. Prawidłowy dobór urządzeń i profesjonalnie wykonana instalacja to sposób na to, aby cieszyć się komfortem termicznym w pomieszczeniach przez cały rok bez ponoszenia ogromnych kosztów.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w domu i firmie

Instalacja klimatyzacji jest dość skomplikowanym zadaniem, niezależnie od rodzaju i rozmiaru pomieszczeń, w których się ją wykonuje. System składa się z wielu elementów i wykorzystuje nieobojętne dla środowiska substancje, dlatego prace powinny być wykonywane przez wykwalifikowanego fachowca. Dodatkowo prawidłowo przeprowadzony montaż klimatyzatorów to pewność dotycząca oczekiwanej efektywności instalacji i prawidłowego działania jej komponentów oraz możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy w ramach serwisu gwarancyjnego.

Fachowy montaż klimatyzacji obejmuje umocowanie i połączenie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej, wykonanie niezbędnych przewiertów, odprowadzenie skroplin, podłączenie do instalacji elektrycznej (istniejącej lub doprowadzonej), sprawdzenie szczelności systemu i uruchomienie urządzeń. W ramach usługi może być konieczne także wykonanie innych prac, w zależności od uwarunkowań budynku i pomieszczeń oraz wybranych urządzeń.

Montaż klimatyzatorów Warszawa – oferta KaWuCha

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi w zakresie montażu klimatyzacji w domach, biurach, mieszkaniach, pomieszczeniach komercyjnych i nie tylko. Usługami obejmujemy miasto Warszawa i okolice. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, dzięki czemu możemy podjąć się realizacji każdego zlecenia. Ogromne doświadczenie w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa daje nam zaś przewagę nad konkurencyjnymi wykonawcami podobnych usług. Prowadzimy ponadto dystrybucję urządzeń najlepszych marek – m.in. Samsung, LG, Fujitsu, MDV, Daikin. Szeroki wybór produktów o różnej wydajności i przeznaczeniu pozwala na wybór najkorzystniejszych rozwiązań do każdego wnętrza. Bez względu więc na to, czy potrzebna Państwu klimatyzacja do biura, domu czy mieszkania, jesteśmy w stanie zaoferować odpowiedni system. Nasza oferta obejmuje:

  • profesjonalny montaż klimatyzatorów,
  • sprzedaż nowoczesnych urządzeń wysokiej klasy,
  • atrakcyjne ceny usług i sprzętu,
  • gwarancję na wykonane usługi i zakupiony sprzęt,
  • pomoc przy wyborze najodpowiedniejszych urządzeń do klimatyzacji,
  • usługi serwisowe i konserwacyjne – naprawy i czyszczenie klimatyzacji.

Każdemu klientowi gwarantujemy takie samo zaangażowanie i pełną rzetelność. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, jeśli mają Państwo pytania na temat montażu klimatyzatorów lub inne wątpliwości związane z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy! Działamy na terenie miasta Warszawa.

W stałej ofercie mamy również między innymi wentylacje, pompy ciepła z klimatyzacją czy chłodnie

0 +

Zrealizowanych projektów

0 %

Zadowolonych klientów

0 +

Nagród i wyróżnień

0 +

Milionów roboczogodzin

Główne powody, aby z nami współpracować

Doświadczenie

Wszyscy nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, w tym w naszej firmie!

Niestandardowe rozwiązania

Niezależnie od tego, jakie zadanie przed nami postawicie, jesteśmy pewni, że damy radę!

Tempo pracy

Nigdy nie spędzamy więcej czasu na żadnym projekcie, niż jest to niezbędnie konieczne!

Atrakcyjne ceny

Ważne jest wydawanie pieniędzy, zatrudniając nas, cena będzie uczciwa i zrównoważona!

Powiedz nam więcej o swoim projekcie

Zrealizujemy Twoje marzenia!