KaWuCha

Montaż pomp ciepła

Prawidłowy montaż pomp ciepła i wykonanie instalacji współpracujących stanowią gwarancję efektywnej i bezawaryjnej pracy urządzenia przez długi czas jego eksploatacji. Dlatego wybierając pompę ciepła do swojego domu lub siedziby firmy jej montaż oraz wykonanie instalacji watro powierzyć profesjonalistom. Warto przy tym pamiętać, że montaż pompy ciepła można wykonać zarówno w nowopowstającym obiekcie, jak i nieruchomości już użytkowanej.

Kompleksowy montaż pomp ciepła

W praktyce montaż pompy ciepła nie ogranicza się wyłącznie do zamontowania wybranego przez inwestora urządzenia, dlatego oferujemy Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę instalacji opartych na pracy pomy ciepła. Nasze usługi obejmują:

  • montaż pompy ciepła,
  • projekt i wykonanie układu hydraulicznego pomiędzy pompą ciepła a rozdzielaczem,
  • projekt i wykonanie systemu centralnego ogrzewania bazującego na pompie ciepła.

Pompy ciepła montujemy we wszystkich typach nieruchomości, niezależnie od tego, czy są to obiekty nowopowstające, modernizowane czy poddawane pracom remontowym. Nasze doświadczenie w zakresie usług montażowych pozwala nam na efektywne wykonywanie instalacji opartych na pompach ciepła w nieruchomościach niezależnie do ich metrażu oraz zapotrzebowania na energię cieplną.

Montaż pomp ciepła – Warszawa

Marka KaWuCha od lat specjalizuje się w obsłudze instalacji wykorzystujących pompy ciepła różnego typu. Kompleksowy montaż pomp ciepła świadczymy na terenie miasta Warszawa i w okolicy, odpowiadając na potrzeby i oczekiwania klientów prywatnych, firm i organizacji. Obok usług montażowych oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru pomp ciepła o określonych parametrach użytkowych. W asortymencie posiadamy pompy ciepła znanych i cenionych marek, takich jak Panasonic, Daikin, Mitsubishi Electric oraz Samsung.

Osoby zainteresowane montażem pompy ciepła w nieruchomości mieszkalnej lub użytkowej zachęcamy do kontaktu. 

0 +

Zrealizowanych projektów

0 %

Zadowolonych klientów

0 +

Nagród i wyróżnień

0 +

Milionów roboczogodzin

Główne powody, aby z nami współpracować

Doświadczenie

Wszyscy nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, w tym w naszej firmie!

Niestandardowe rozwiązania

Niezależnie od tego, jakie zadanie przed nami postawicie, jesteśmy pewni, że damy radę!

Tempo pracy

Nigdy nie spędzamy więcej czasu na żadnym projekcie, niż jest to niezbędnie konieczne!

Atrakcyjne ceny

Ważne jest wydawanie pieniędzy, zatrudniając nas, cena będzie uczciwa i zrównoważona!

Powiedz nam więcej o swoim projekcie

Zrealizujemy Twoje marzenia!