Montaż wentylacji

Głównym zadaniem wentylacji jest zapewnienie odpowiednich parametrów powietrza w pomieszczeniach, dzięki regularnej wymianie zużytego powietrza na świeże. W zależności od wybranego typu wentylacji świeże powietrze wprowadzane od wewnętrza przechodzi przez filtry cząstek stałych i jest ogrzewane, osuszane lub nawilżane. W najprostszej wentylacji grawitacyjnej ciepłe powietrze opuszcza pomieszczenia kratkami i kanałami wentylacyjnymi, a zimne napływa z zewnątrz przez kanały wentylacyjne oraz wszelkie nieszczelności w konstrukcji. Nowoczesne, szczelne i energooszczędne budownictwo sprawia, że wentylacja grawitacyjna staje się nieefektywna, w związku z czym coraz większą popularnością wśród inwestorów cieszą się instalacje hybrydowe oraz wentylacja mechaniczna, w tym także wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.

Na czym polega montaż wentylacji?

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom inwestorów projektujemy i wykonujemy różne typy wentylacji, każdorazowo dostosowując sprawność instalacji do specyfiki obiektu oraz jego zapotrzebowania na wymianę powietrza. W zależności od preferencji i oczekiwań inwestora możemy zaproponować:
  • wentylację wyciągową, której głównym zadaniem jest wyciąganie zanieczyszczonego powietrza z pomieszczenia i wskutek wytworzonego podciśnienia zassanie świeżego powietrza przez nieszczelności,
  • wentylację nawiewną i wyciągową, która umożliwia zarządzanie parametrami nawiewanego powietrza tak, iż stają się one niezależne od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz,
  • wentylację grawitacyjną,
  • wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, której zadaniem jest zapewnienie optymalnych warunków w pomieszczeniu przy jednoczesnym obniżeniu kosztów jego ogrzewania.
 

Montaż wentylacji – Warszawa

Montaż wentylacji wykonujemy w obiektach mieszkalnych, użytkowych i przemysłowych na terenie miasta Warszawa. Współpracujemy w tym zakresie z klientami indywidualnymi, biznesowymi i organizacjami. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, doskonałej znajomości branży oraz komponentach sprawdzonych producentów jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom wysokiej jakości, niezawodne instalacje wentylacji do każdego typu obiektu. Klientów zainteresowanych współpracą z marką KaWuCha zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania dla Państwa potrzeb.

Zrealizujemy Twoje marzenia!

Powiedz nam więcej o swoim projekcie