KaWuCha

Montaż wentylacji

Głównym zadaniem wentylacji jest zapewnienie odpowiednich parametrów powietrza w pomieszczeniach, dzięki regularnej wymianie zużytego powietrza na świeże. W zależności od wybranego typu wentylacji świeże powietrze wprowadzane od wewnętrza przechodzi przez filtry cząstek stałych i jest ogrzewane, osuszane lub nawilżane. W najprostszej wentylacji grawitacyjnej ciepłe powietrze opuszcza pomieszczenia kratkami i kanałami wentylacyjnymi, a zimne napływa z zewnątrz przez kanały wentylacyjne oraz wszelkie nieszczelności w konstrukcji. Nowoczesne, szczelne i energooszczędne budownictwo sprawia, że wentylacja grawitacyjna staje się nieefektywna, w związku z czym coraz większą popularnością wśród inwestorów cieszą się instalacje hybrydowe oraz wentylacja mechaniczna, w tym także wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.

Na czym polega montaż wentylacji?

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom inwestorów projektujemy i wykonujemy różne typy wentylacji, każdorazowo dostosowując sprawność instalacji do specyfiki obiektu oraz jego zapotrzebowania na wymianę powietrza.

W zależności od preferencji i oczekiwań inwestora możemy zaproponować:

  • wentylację wyciągową, której głównym zadaniem jest wyciąganie zanieczyszczonego powietrza z pomieszczenia i wskutek wytworzonego podciśnienia zassanie świeżego powietrza przez nieszczelności,
  • wentylację nawiewną i wyciągową, która umożliwia zarządzanie parametrami nawiewanego powietrza tak, iż stają się one niezależne od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz,
  • wentylację grawitacyjną,
  • wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, której zadaniem jest zapewnienie optymalnych warunków w pomieszczeniu przy jednoczesnym obniżeniu kosztów jego ogrzewania.

Montaż wentylacji – Warszawa

Montaż wentylacji wykonujemy w obiektach mieszkalnych, użytkowych i przemysłowych na terenie miasta Warszawa. Współpracujemy w tym zakresie z klientami indywidualnymi, biznesowymi i organizacjami. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, doskonałej znajomości branży oraz komponentach sprawdzonych producentów jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom wysokiej jakości, niezawodne instalacje wentylacji do każdego typu obiektu.

Klientów zainteresowanych współpracą z marką KaWuCha zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania dla Państwa potrzeb. 

0 +

Zrealizowanych projektów

0 %

Zadowolonych klientów

0 +

Nagród i wyróżnień

0 +

Milionów roboczogodzin

Główne powody, aby z nami współpracować

Doświadczenie

Wszyscy nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, w tym w naszej firmie!

Niestandardowe rozwiązania

Niezależnie od tego, jakie zadanie przed nami postawicie, jesteśmy pewni, że damy radę!

Tempo pracy

Nigdy nie spędzamy więcej czasu na żadnym projekcie, niż jest to niezbędnie konieczne!

Atrakcyjne ceny

Ważne jest wydawanie pieniędzy, zatrudniając nas, cena będzie uczciwa i zrównoważona!

Powiedz nam więcej o swoim projekcie

Zrealizujemy Twoje marzenia!