Czyszczenie klimatyzacji

Czyszczenie klimatyzacji

Klimatyzacja to sposób na znaczne zwiększenie komfortu podczas przebywania w pomieszczeniach. Coraz częściej stosuje się tego typu systemy zarówno w biurach, punktach usługowych i budynkach użyteczności publicznej, jak i w prywatnych domach oraz mieszkaniach. Ważne jednak, aby pamiętać, że we wnętrzu klimatyzatora może zbierać się brud, bakterie, pleśń czy grzyby, co skutkuje zanieczyszczeniem powietrza we wnętrzach i może prowadzić do powstawania różnych schorzeń u osób w nich przebywających. Dlatego konieczna jest ich regularna konserwacja. Czyszczenie klimatyzacji domowej czy biurowej to jedna z usług, jakie w odpowiedzi na potrzeby klientów świadczymy na terenie Warszawy i okolic.

Czyszczenie klimatyzacji domowej – na czym polega?

W klimatyzatorze może gromadzić się nie tylko pyłki pochodzące z powietrza czy kurz. Wilgotne środowisko, jakie wytwarza się w jego wnętrzu podczas chłodzenia, to idealne miejsce do rozwoju bakterii, pleśni czy grzybów. Większość zanieczyszczeń zatrzymywana jest przez filtr, dlatego czyszczenie klimatyzacji to przede wszystkim regularna konserwacja tego komponentu. Czyszczenie lub wymianę filtra należy wykonywać raz na 3 miesiące lub nawet częściej, w zależności od intensywności eksploatacji klimatyzatora. Pozostałe części urządzenia warto profesjonalnie wyczyścić przynajmniej raz do roku – to gwarancja zdrowego i świeżego powietrza w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Czyszczenie lub wymianę filtrów można przeprowadzać samodzielnie. Dobrze też dbać o czystość zewnętrznych części klimatyzatora. Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji domowej obejmuje również wszystkie podzespoły i komponenty wewnętrzne, dlatego powinno być wykonywane przez fachowca, za pomocą odpowiednich technik i środków.

Profesjonalnie wykonane czyszczenie klimatyzacji to:

  • natychmiastowa poprawa jakości powietrza w pomieszczeniach,
  • świeżość i przyjemny zapach wydobywający się z urządzeń klimatyzacyjnych,
  • gwarancja zdrowia dla domowników, pracowników itp.,
  • poprawa funkcjonalności klimatyzacji.

Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji – Warszawa

Nasza oferta obejmuje profesjonalne czyszczenie klimatyzacji domowej, biurowej, samochodowej. Jako eksperci w zakresie tego typu instalacji oferujemy dokładne i bezpieczne przeprowadzenie wszystkich prac, gwarantując zachowanie pełnej funkcjonalności klimatyzatora w doprowadzaniu do wnętrz świeżego i czystego powietrza. Używamy wyłącznie sprawdzonych technik oraz wysokiej klasy środków chemicznych do czyszczenia i dezynfekcji, a pracownicy wykonujący czyszczenie klimatyzacji to wyłącznie osoby doświadczone i dysponujące odpowiednią znajomością systemów i urządzeń. Zlecenie prac naszym fachowcom to gwarancja ich precyzyjnego i dogłębnego wykonania.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesują Państwa nasze wysokiej klasy usługi. Oferujemy je na terenie Warszawy i okolic, każdemu Klientowi gwarantując taką samą jakość wykonanych prac. Wykonujemy czyszczenie klimatyzacji domowej, biurowej, samochodowej różnych producentów.