Klimatyzatory ścienne

Klimatyzatory ścienne

Klimatyzacja w upalne dni jest nieoceniona, dlatego takie urządzenia są już standardem w firmach, a także coraz częściej montuje się je w domach prywatnych. Obecnie nowoczesne klimatyzatory wyposażone są w dodatkowe funkcje, dzięki czemu nie tylko chłodzą pomieszczenie, ale także oczyszczają i nawilżają powietrze. Nasza firma zajmuje się dystrybucją klimatyzatorów ściennych, oferując kompleksowe usługi związane z montażem i serwisem urządzeń na terenie Warszawy.

Klimatyzacja split – Warszawa

Mimo że na rynku dostępnych jest wiele nowoczesnych urządzeń, to klimatyzator ścienny wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, gdyż urządzenie to jest wydajne oraz łatwe w obsłudze i montażu, dzięki czemu znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i biurze. Klimatyzacja split może być wykorzystywana na wiele sposobów, dzięki wyposażeniu jej w dodatkowe funkcje poprawiające jej komfort użytkowy. Taki klimatyzator ścienny oprócz chłodzenia, służy do:

  • oczyszczania powietrza,
  • ogrzewania,
  • wentylacji pomieszczeń,
  • nawilżania powietrza,
  • filtracji zanieczyszczeń.

Klimatyzacja split jest bezpieczna dla środowiska, gdyż do działania wykorzystuje tylko zjawisko skraplania. Urządzenie składa się z dwóch jednostek – parownika montowanego wewnątrz pomieszczenia oraz skraplacza stanowiącego zewnętrzy element.

Klimatyzator ścienny oprócz funkcjonalności, wyróżnia się także estetycznym wykonaniem, dlatego nie wpływa negatywnie na wystrój pomieszczenia. Dostępne są modele w eleganckiej formie i różnorodnej kolorystyce, dzięki czemu urządzenie można dopasować do aranżacji pomieszczenia. W naszej ofercie dostępna jest klimatyzacja split różnego typu, którą dopasowujemy do potrzeb konkretnego budynku. Oprócz tego prowadzimy serwis klimatyzacji, aby zapewnić bezproblemowe działanie urządzeń przed wiele lat.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, jesteśmy pewni, że znajdziemy idealne rozwiązanie do Państwa domu i biura.